Головні причини відійти від готівки

Ми живемо в столітті розвинених технологій, тому повинні використовувати їх у своєму житті. Ми повинні сказати «до побачення» звичайним готівковим розрахункам і типовим банківським методам розрахунків; спасибі технологіям, що відхід від звичайних розрахунків є одним з кращих способів поліпшити наше життя і рухатися в майбутнє. Якщо ви не впевнені в цьому, ось кілька ідей, чому це треба зробити.

Більш швидкі перекази

Чи відчували ви себе погано, стоячи у великій черзі, вважаючи свої купюри або перевіряючи здачу і знаючи, що позаду вас в черзі чекають такі ж люди? Тепер ви можете сказати «до побачення» всьому цьому, завдяки переходу до безготівкових розрахунків. Безготівкові розрахунки дозволять вам використовувати свій телефон або платіжну карту для прискорення оплати. Просто покажіть його клерку, введіть PIN код і здійсните платіж, справа зроблена!

Немає потреби тримати готівку

Зберігати готівку звучить зручно. Так? До тих пір, поки вам не потрібно буде витягнути їх, перерахувати їх, і збільшити ваш ризик бути пограбованим. Спасибі, що використання безготівкових розрахунків допоможе вам уникнути цього.

Вам не потрібно мати справу з величезною кількістю дрібної здачі або рахунків в ваших кишенях і гаманцях, коли ви можете зручно використовувати мобільний телефон або платіжну картку. Відхід від готівки дозволить вам швидше проводити платежі, і це безпечніше, ніж зберігати готівкову валюту, особливо прогулюючись в небезпечних місцях.

Менше махінацій з грошима

Люди легко можуть бути обмануті шахраями, але набагато складніше зробити це при безготівкових розрахунках. Безготівкові розрахунки завжди залишають певний слід. Тому ви можете не хвилюватися, що ваші кошти будуть вкрадені. Якщо ви хвилюєтеся про це, ви завжди можете перевірити джерело надходження коштів!

Низькі витрати

Чи знали ви про те, що безготівкові платежі зберігають ваші гроші? Регулярне використання готівки передбачає велику кількість дій - депонування, зберігання, інкасація і так далі. Спасибі, що безготівкові розрахунки допомагають піти від усього цього. Також створення банкнот і монет коштує грошей, таким чином відхід від готівкових розрахунків - це більш ефективний і дешевий спосіб здійснювати платежі.

Легше переслати гроші за кордон

Пересилання грошей за кордон може бути дуже складною справою. Ми будемо мати справу з тривалими чергами в офісах платіжних посередників або банків, щоб здійснити швидкий переклад. Плюс, такі переклади зазвичай коштують дуже багато. На щастя, цифрові переклади зроблять пересилання грошей за кордон більш зручною, без необхідності очікування в чергах або витрати великих сум на комісії.

Автоматизація переказів

Деякі додатки і торговці приймають автоматизовані платежі, тому ви не повинні хвилюватися, що забудете оплатити рахунок. Наприклад, якщо вам треба сплатити відвідування спортивного залу, ви можете скористатися такою опцією без необхідності пам'ятати про щомісячному платежі. Просто дізнайтеся у них, чи використовують вони автоматизовані платежі, введіть дані вашої платіжної карти, і автоматичний платіж буде відбуватися щомісяця! Ви не повинні ігнорувати цифрові платежі; переходите на безготівкові платежі вже зараз!

Новостна Розсилка

Хочете отримати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та тенденції? Просто підпишіться на свій електронний лист нижче.

Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на ваш телефон.

    contact@ffwcash.com.ua

    FFWcash © 2021