Кращі платіжні рішення в одному місці

Ви втомилися користуватися тонами додатків і рахунків в різних фінансових компаніях тільки для того, щоб здійснювати ваші щоденні платежі? Що якщо ми скажемо вам, що вам більше нічого не потрібно робити? Ви можете зробити ваше життя набагато більш зручною та ефективною з FFWCash, де ви можете здійснювати всі ваші платежі в одному місці!

Цифрові перекази

Тепер вам не потрібно йти в банк або компанії з грошових переказів для здійснення швидкого цифрового платежу. Ви можете зручно використовувати наші послуги щоб здійснити ефективний і швидкий цифровий платіж, по набагато меншою ціною ніж до цього. Ми використовуємо SWIFT для наших цифрових перекладів, який є одним з найбільш затребуваних способів здійснення переказів в усьому світі. Ви можете здійснювати цифрові переклади в більш ніж 200 країнах і більш ніж 14 валютах світу!

EFT переклади

Тепер вам не потрібно здійснювати походи в банки або відкривати різні банківські рахунки для здійснення регулярних платежів. Ми із задоволенням надаємо вам можливість проводити перекази в місцевих валютах в більш чим 50 країн світу для локальних банківських переказів. Регулярні банківські платежі займають багато часу і грошей, але з нами ви зможете проводити набагато дешевші EFT переклади. Ми можемо зробити переклади через місцеві банки набагато швидше за допомогою EFT перекладів, також сказавши вам, що кошти надійдуть на рахунок одержувача протягом одного банківського дня.

P2P перекази

Ми можемо допомогти вам зробити зручний переклад іншій особі, якщо у нього є аналогічний рахунок у нас. Ви можете запропонувати всім вашим друзям і членам сім'ї створити рахунки у нас, таким чином ви зможете легко переводити гроші в будь-який момент часу. Таким чином, ви зможете одночасно заощадити свій час і гроші.

Переказ на будь-яку карту

У вас є карта місцевого банку від платіжних систем MasterCard або Visa? Тоді ми допоможемо вам використовувати наші сервіси, щоб зняти ваші кошти з нашого рахунку. Більшість клієнтів можуть розраховувати отримати свої гроші протягом 24 годин.

Унікальна передплачена карта

Наша передплачена карта є найбільш зручним і популярним способом зняти свої гроші. Ми можемо передати вам вашу карту протягом декількох днів, і ви можете використовувати її в доларах США. Також ви можете використовувати цю карту для зняття готівки в банкоматах усього світу. Плюс, ви можете використовувати цю карту як звичайну для здійснення покупок в місцевих магазинах.

Платіжні рішення для бізнесу

Ви хочете мати бізнес з ефективними платіжними рішеннями? Тоді використовуйте наші сервіси, щоб отримувати перекази з інших рахунків усередині нашого сервісу в будь-який час. Також ви можете отримати ACH рахунок, доступний в США, для здійснення платежів через мережу ACH. Також ви можете використовувати наші цифрові переклади для зарахування коштів на ваші рахунки миттєво.

Масові виплати

Ми пропонуємо своїм клієнтам функцію масових виплат, щоб вони мали можливість здійснювати доступні і захищені масові виплати. У нас існує кілька опцій платежів, які дозволять вам здійснити масові виплати.

Новостна Розсилка

Хочете отримати інформацію про наші спеціальні пропозиції, новини та тенденції? Просто підпишіться на свій електронний лист нижче.

Ми також можемо надіслати вам текстове повідомлення на ваш телефон.

    contact@ffwcash.com.ua

    FFWcash © 2021